Dziękuję za zapis!

Wkrótce na Twojej skrzynce e-mail pojawi się wiadomość z linkiem prowadzącym do szkolenia online.
Koniecznie zapisz sobie datę i godzinę wydarzenia jako przypomnienie w telefonie aby go nie ominąć!

DO ZOBACZENIA NA WEBINARZE
Jan Gajos

Ważne zawiadomienie prawne - informacja o ryzyku:
Pragniemy podkreślić, że nie świadczymy porad finansowych, nie rekomendujemy żadnych transakcji ani metod inwestycyjnych. Ponadto, nie udzielamy porad dotyczących wartości czy użyteczności jakichkolwiek instrumentów finansowych.
Nasze materiały mają charakter edukacyjny i służą wyłącznie jako wsparcie w rozwijaniu własnych umiejętności handlowych i sprzedażowych, podobnie jak książki.
Nie możemy zagwarantować, że jakakolwiek osoba osiągnie podobne zyski do tych omawianych na naszej stronie internetowej, w kursach, wiadomościach e-mailowych lub w rozmowach głosowych za pośrednictwem internetu. Przeszłe wyniki uzyskane przy użyciu metod omawianych na naszej stronie, w kursach, wiadomościach e-mailowych lub w rozmowach głosowych za pośrednictwem internetu lub innego rodzaju komunikacji, wskazują jedynie na potencjalne możliwości zysku, ale nie gwarantują, że podobne wyniki będą osiągnięte w przyszłości. Wyniki hipotetyczne lub symulowane mają swoje ograniczenia i nie odzwierciedlają rzeczywistych sytuacji. Nie udzielamy żadnych gwarancji ani zapewnień, że jakakolwiek osoba osiągnie lub prawdopodobnie osiągnie podobne zyski do tych omawianych na naszej stronie internetowej, w kursach, wiadomościach e-mailowych lub w rozmowach głosowych za pośrednictwem internetu lub innego rodzaju komunikacji.