Zapisz się na webinar

Jak zacząć zarabiać minimum 10 tysięcy miesięcznie na sprzedaży startując bez grama doświadczenia w tej dziedzinie
Model sprzedaży dzięki któremu sprzedałem towary i usługi za ponad 25 mln zł… bez grama manipulacji
Sekretne zasady prezentowania produktu lub usługi, dzięki którym firma Apple® jest od lat numerem 1 w branży technologicznej
Jak uniknąć błędów przy podawaniu ceny… przez które większość sprzedawców nie finalizuje transakcji mimo posiadania świetnej oferty
5 kluczowych zasad, którymi kierują się najbogatsi sprzedawcy na świecie. Ominięcie którejkolwiek z nich będzie cię słono kosztować!

Webinar na  żywo:

20-06-2023 19:00

DO ZOBACZENIA NA WEBINARZE
Jan Gajos

Ważne zawiadomienie prawne - informacja o ryzyku:
Pragniemy podkreślić, że nie świadczymy porad finansowych, nie rekomendujemy żadnych transakcji ani metod inwestycyjnych. Ponadto, nie udzielamy porad dotyczących wartości czy użyteczności jakichkolwiek instrumentów finansowych.
Nasze materiały mają charakter edukacyjny i służą wyłącznie jako wsparcie w rozwijaniu własnych umiejętności handlowych i sprzedażowych, podobnie jak książki.
Nie możemy zagwarantować, że jakakolwiek osoba osiągnie podobne zyski do tych omawianych na naszej stronie internetowej, w kursach, wiadomościach e-mailowych lub w rozmowach głosowych za pośrednictwem internetu. Przeszłe wyniki uzyskane przy użyciu metod omawianych na naszej stronie, w kursach, wiadomościach e-mailowych lub w rozmowach głosowych za pośrednictwem internetu lub innego rodzaju komunikacji, wskazują jedynie na potencjalne możliwości zysku, ale nie gwarantują, że podobne wyniki będą osiągnięte w przyszłości. Wyniki hipotetyczne lub symulowane mają swoje ograniczenia i nie odzwierciedlają rzeczywistych sytuacji. Nie udzielamy żadnych gwarancji ani zapewnień, że jakakolwiek osoba osiągnie lub prawdopodobnie osiągnie podobne zyski do tych omawianych na naszej stronie internetowej, w kursach, wiadomościach e-mailowych lub w rozmowach głosowych za pośrednictwem internetu lub innego rodzaju komunikacji.

Proszę wpisać dane, na które mogę wysłać zaproszenie:

Nie wysyłam spamu.

Jeżeli chcesz otrzymywać e-mail newsletter – informacje o nowościach, promocjach, produktach lub usługach Jan Gajos Consulting – na zasadach określonych w polityce prywatności, wypełnij powyższy formularz i kliknij w przycisk „Zapisz mnie na webinar”.

Close

Wpisz dane, na które mam wysłać zaproszenie:

Please complete the form below and your spreadsheet will be immediately emailed to you

Close