Naucz się sprzedawać jak
najlepsi i najbardziej skuteczni sprzedawcy na świecie!

Niezależnie od tego czy jesteś doświadczonym sprzedawcą czy też dopiero planujesz stawiać w sprzedaży swoje pierwsze kroki – wyniesiesz z tego spotkania ogrom cennych informacji.

Data: 12.03.2024, godzina 20:00

W ciągu 90 minut bezpłatnego webinaru (szkolenia online) nauczysz się m.in:

Jak wypracować nastawienie mentalne, które całkowicie wywróci Twoje podejście do sprzedaży i pozwoli Ci w krótkim czasie dołączyć do grona najlepiej zarabiających sprzedawców.
Definicję i model sprzedaży, które zrozumiesz w mniej niż 5 minut. Dzięki stosowaniu go sprzedałem towary i usługi za ponad 25 mln zł będąc introwertykiem… bez żadnych nieczystych zagrań.
Jak zaprezentować dowolny produkt lub usługę w sposób, który będzie szalenie atrakcyjny dla Twojego klienta...i któremu po prostu nie będzie w stanie się oprzeć.
Jak uniknąć błędów przy podawaniu ceny… przez które większość sprzedawców nie finalizuje transakcji mimo posiadania świetnej oferty.
Trzy kluczowe zasady, którymi kierują się najbogatsi sprzedawcy na świecie (w tym podejście do "nie" od klienta). Ominięcie którejkolwiek z nich będzie tragiczne dla Twojej skuteczności sprzedażowej!
Na końcu szkolenia odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Jan Gajos

aktywnie działa w sprzedaży od ponad 15 lat. Będąc początkowo nieśmiałym introwertykiem, pokonał długą drogę od osoby bojącej się włączyć do dyskusji, po jednego z najlepszych i najbardziej skutecznych sprzedawców w kraju. Obecnie prowadzi firmy z zakresu szeroko rozumianych szkoleń, innowacji w fitnessie, IT, przemysłu, sztuki współczesnej oraz eventów. W każdej z nich nadzoruje procesy sprzedażowe. Dotychczas sam bezpośrednio sprzedał towary oraz usługi o łącznej wartości ponad 25 mln złotych (z każdym dniem ta liczba rośnie). Opracował autorską metodę szkolenia nauki sprzedaży, dzięki której już ponad 800 osób osiąga ogromne sukcesy w tej dziedzinie. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w szkoleniach wie jak w prosty i przystępny sposób przekazać wiedzę tak, aby kursant niemal natychmiastowo mógł przekuć ją w praktyczne działanie.

WPISZ SWOJE IMIĘ ORAZ ADRES E-MAIL NA JAKI MAM WYSŁAĆ DANE DOSTĘPOWE DO SZKOLENIA.

Nie wysyłam spamu.

Jeżeli chcesz otrzymywać e-mail newsletter – informacje o nowościach, promocjach, produktach lub usługach Jan Gajos Consulting – na zasadach określonych w polityce prywatności, wypełnij powyższy formularz i kliknij w przycisk „Zapisz mnie na szkolenie”.

Close