bogaty sprzedawca

Artur Tochowicz

KURS ONLINE BOGATY SPRZEDAWCA
Podsumowanie zamówienia
2470,00 zł
ProductSubtotal
Kurs online Bogaty sprzedawca  × 1 2470,00 
Subtotal2470,00 
Total2470,00  (zawiera 461,87  VAT)

Podaj adres e-mail

Dane płatności

Informacje dodatkowe

Wybierz metodę płatności:

 • Przekierujemy Cię na stronę wprowadzenia kodu BLIK.

  Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; więcej Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od realizacji usługi.
  Płacąc akceptujesz "Zasady płatności PayU".
  Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 186. więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
  Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności.
  Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce prywatności PayU

Twoje zamówienie

ProduktKwota
Kurs online Bogaty sprzedawca  × 1 2470,00 
Kwota2470,00 
Łącznie2470,00  (zawiera 461,87  VAT)
Pakiet 2h konsultacji indywidualnych – tylko 997 zł.
Dwie godziny konsultacji indywidualnych w trakcie których możesz sprawdzić z Janem Gajosem swój skrypt rozmowy, przeprowadzić próbną rozmowę sprzedażową… czy po prostu zadać nurtujące Cię pytania. Mówiąc krótko – możesz ten czas wykorzystać tak jak tylko czujesz, że tego potrzebujesz.